SEIS UkraineПочаток Показники Контакти

Порошенко затвердив ратифікацію Паризької угоди щодо клімату

01.08.2016

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Паризької угоди", ухвалений Верховною Радою 14 липня 2016 року.

Паризьку угоду Україна підписала 22 квітня 2016 року в Нью-Йорку. Ця угода посилює реалізацію Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яку Україна підписала в 1997 році.

Угода реалізовуватиметься так, щоб відобразити справедливість і принцип спільної, а не диференційованої відповідальності.

Згідно з текстом угоди, Україна не матиме якихось фінансових зобов'язань у рамках угоди, і, за аналогією з Кіотським протоколом, залучення фінансової допомоги, імовірно, відбуватиметься через механізми, які передбачають здійснення добровільної співпраці задля підвищення амбітності дій щодо запобігання зміні клімату та адаптації до неї.

Угода також передбачає встановлення механізму, який сприятиме скороченню викидів парникових газів.

"Ратифікація Паризької угоди засвідчить, що наша держава серйозно сприймає проблеми зміни клімату і готова діяти рішуче для її вирішення... це сприятиме формуванню позитивного міжнародного іміджу України... це дасть чіткий сигнал для співпраці міжнародним організаціям і проектам технічної допомоги", - сказав міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, представляючи у Верховній Раді законопроект про ратифікацію Паризької угоди.

INTERFAX-UKRAINE

SOER 2015

Останні новини

11.12.2017

04.12.2017

13.10.2017

Facebook Twitter RSS 2.0 E-mail info@seis-ukraine.org
SEIS Ukraine